Автобусні тури Європою

Автобусні тури для максимуму вражень

Отримати за короткий час безліч позитивних емоцій та нових вражень можна в автобусних турах. Це такий вид відпочинку, коли кожен день турист вирушає до нового міста, а іноді й до нової країни. Змінні пейзажі за вікном автобуса, вивчення історії та традицій мешканців тієї чи іншої країни – автобусні тури завжди динамічні та запам'ятовуються надовго.

Перед вами вся Європа

Турагентство «Море турів» пропонує різноманітні та захоплюючі тури Європою. Серед них подорожі, присвячені одній або двом країнам, а також насичені подорожі, що включають нічні переїзди. Їхня перевага в тому, що всього за кілька днів можна побачити пам'ятки ряду країн. Сьогодні ви можете милуватися архітектурою Праги чи Будапешта, а вже наступного дня на вас чекає романтика Парижа чи Італії. Для туристів, які вважають за краще відпочивати з комфортом, розроблені тури без нічних переїздів. Щодня такого туру закінчується поселенням у затишний номер комфортабельного готелю.

Різноманітність напрямків

Вибрати тур Європою, ціна та програма якого ідеально вам підійдуть, допоможуть менеджери «Моря турів». Залежно від пори року та переваг, серед величезної кількості пропозицій ми разом підберемо найкращу подорож. Зимові тури часто присвячені гірськолижному відпочинку або святковим новорічним та різдвяним забавам. Весною найкраще милуватися європейськими містами, прикрашеними зеленню та квітами. Літні тури можна поєднати з пляжним відпочинком на курортах Балкан та Болгарії. Восени приємно поринути у цілющі води термальних джерел Угорщини та продегустувати ароматні вина.

Будь-якої пори року серед автобусних екскурсій є тематичні, присвячені святу, фестивалю або концерту зірки.

Вибір за вами!

Вибираючи тур до Європи, подумайте, що ви хочете отримати від мандрівки? Чи хочете ви, щоб у турі не було нічних переїздів чи згодні на швидку зміну декорацій? Визначтеся з кількістю днів відпустки, бажаними датами виїзду та повернення, бюджетом, який ви готові витратити. Якщо попереднє рішення прийняте, приходьте до нас у «Море турів», щоб обговорити та спланувати ваш тур Європою.

Ми розповімо, що потрібно для придбання туру, порадимо, як отримати від такої поїздки незабутні враження. Початківцям рекомендуємо зупинитися на турі, що включає максимум дві країни, а «просунутішим» туристам пропонуємо і далекі мандрівки.

У «Море турів» вас зарядять оптимізмом та гарним настроєм, дадуть корисні поради та налаштують на чудовий відпочинок!

Підбір автобусного туру:

(098) 949-19-12 и (066) 436-61-92 Телефонуйте!

Запрошуємо мешканців та гостей Кривого Рогу до турагентства «Море Турів». Ми наповнимо ваше життя яскравими фарбами, втілимо в реальність ваші мрії та організуємо чудовий відпочинок!